PONÚKAM VÁM

Už starí Gréci vedeli, že každé jednoduché číslo má svoju vibráciu a význam. Na základe toho už vtedy veštili ľuďom budúcnosť. Postupom času sa táto metóda formovala až nadobudla súčasne rozmery. Čísla vášho dátumu narodenia prezradia, kto ste, čo vás čaká do budúcna … vaše plusy a mínusy, kde máte zabrať a kde máte ubrať, aby ste našli rovnováhu v živote … Zaoberám sa duchovnou numerológiou, čiastočne aj karmickou numerológiou.

Čo je to karma? Karma je dôsledok našich predošlých činov, ktoré sa zákonite musia prejaviť, lebo každá akcia vytvára reakciu. Kameň, ktorý hodíte, musí raz dopadnúť a v dokonalých zákonoch, ktoré pracujú s absolútnou precíznosťou, nie je zabudnutý žiadny náš čin, slovo alebo dokonca myšlienka.

Podľa učení niektorých duchovných majstrov karma neexistuje. Ak si uvedomíme, že účinky karmy priamo ovplyvňujeme, musíme im dať za pravdu, lebo vlastne karma, ak budeme vedome konať v harmónii so Zákonmi stvorenia, nebude mať na nás negatívny dopad, aj keby bola hocijako ťažká.

Karmu vám nevymaže žiaden šaman, ani liečiteľ, nikto iba vy sami si musíte karmu odžiť.

Nežite život svojich rodičov a nezaťažíte karmou svoje deti …

Ak kopeme do ľudí, vrátia sa nám kopance, ak kradneme, okradnú nás … Zoberte zodpovednosť za svoj život, inak sa budete trápiť, nik nevyrieši vaše problémy, keď sa budete zbavovať zodpovednosti.

Numerológia odhaľuje vaše prednosti a zápory, predpoklady, zlomový rok v živote, rok skutočnej dospelosti, to pod akou vibráciou čísla sa práve v tomto období nachádzate a čo to pre vás znamená. Máte práve v tomto roku zdravotné problémy? Prenasleduje vás nešťastie? Podľahli ste negatívnym vplyvom čísla roku? Nič nie je stratené, každé číslo predstavuje negatívne riziká, ale aj pozitíva.

Prejsť na začiatok