PONÚKAM VÁM

OČISTNÉ

Slúžia na očistu tela, duše, priestoru, aury, vzťahu, ochranu detí. V poslednej dobe sa zvyšuje počet ľudí, ktorí majú problémy s negatívnou energiou, s prekliatím a podobne. Tieto rituály vedia poľaviť na tele a duši, niekedy až zbaviť chorôb, alebo nebezpečenstva. Ako sa chrániť pred negatívnou energiou, prekliatím, duchmi to všetko sa u mňa dozviete:

– očista priestoru a pracoviska
– zlé susedské vzťahy
– prečistenie cesty zámeru
– očista od negatívnych nánosov
– odstránenie zdravotného problému
– vyčistenie korunnej čakry
– očista aury ,vypálenie chorôb
– ako zistiť porobenie /ako si odrobiť
– očista od duchov
– očista vzťahu, detí
– očisty sviečkové

Pri očistných rituáloch je dôležité, urobiť si poriadok v hlave, usporiadať myšlienky, pozrieť sa do svojho vnútra, priznať si svoje chyby až potom môžete vykonať očistný rituál, rituál musíte robiť s pozitívnym úmyslom, ak by ste to robili s negatívnym úmyslom, robíte čiernu mágiu. A to sa vám môže vypomstiť.

Očistný rituál má silnejší účinok vtedy, keď si ho robí každý sám, vtedy si uvedomujete svoje chyby a nedostatky a skôr zmeníte svoj život k lepšiemu, za deti a chorých ľudí môžete urobiť vy. Šamani a odrábači za vás urobia rituál za veľké peniaze, ale to vám pomôže iba na nejaký čas. Tak či tak sa vám situácia vráti, pretože vy sami si to musíte odžiť a pochopiť prečo sa vám to deje. Náhody neexistujú, každé prečo má svoje preto …

Prejsť na začiatok