PONÚKAM VÁM

VÝKLAD

Veštenie je predpovedanie budúcnosti, budúcich udalostí a vám pomôže prekonať Vaše každodenné problémy. Robí sa to s pomocou tarotových a cigánskych kariet, na základe dátumu narodenia alebo mena alebo používaním kariet. Ak máte záujem o ezoterické veci, alebo numerológiu, tak ste na dobrej stránke. Síce v dávnych dobách čarodejníci veštili na špeciálnych miestach, a verili, že k nim hovoria bohovia, ja vám pomôžem cez telefón alebo email. Zavolajte mi ešte dnes, aby ste boli pripravení a aby ste vedeli, čo vás čaká v budúcnosti. Používam cigánske, anjelské a tarotové karty…., karty lásky na výklad vzťahu, sú veľmi presné a do detailu vám prezradia, ako váš vzťah bude vyzerať.

Tak isto karty madam Lenormand, kto je Marie Lenormand, žila v 19. storočí, parížska kartárka, ktorej právomoci rozprávať budúcnosť boli tak hlboké, že ona bola nazývaná „Sibyla na Faubourg Saint-Germain.“ Pani Lenormand patrila medzi tisíce najvplyvnejších ľudí v Európe. Ona bola pravidelne navštevovaná Josephine a predpovedala vzostup a pád Napoleona, rovnako ako Josephine, rozvod z Napoleonom. Madam Lenormand bola tak oddaná svojmu umeniu, karty ,ktoré ona používala, boli jej vlastné, 36 kariet podľa svojho vlastného návrhu. Každá karta nesie viac ako jeden význam.

Moje najobľúbenejšie sú cigánske karty pani Lívie, sú veľmi jednoduché, vhodné aj pre začiatočníkov, ukážu vašu minulosť, prítomnosť, ale aj najbližšiu budúcnosť. Otázky musia byť reálne, nie je možné sa pýtať na osudy iných ľudí, pokiaľ nie sú spojení s vašim osudom. O smrti sa v kartách nehovorí, ja o nej nerozhodujem, môžem vám ukázať smer, a vy sami ste strojcom svojho šťastia, to čo zasejete budete žať.

Anjelské karty archanjela Rafaela, používam pri zdraví, tento archanjel je liečiteľ. Archanjel Rafael nás učí ako vyliečiť vzťahy. Pomáha získať nadhľad tým ľudom, ktorí zúžili svoju spiritualitu na systém pravidiel a prikázaní. Pomáha pri liečení tela, duše a ducha, pomáha nám pri otvorení tretieho oka, liečenie prostredníctvom lásky, ukazuje nám cestu k seba liečeniu. Pomáha rodičom, keď sa boja o svoje dieťa. Taktiež pomáha dospievajúcim deťom, aby získali rozumný odstup od svojich rodičov. Pomáha pri zakladaní nových vzťahov, ktoré nie sú založené na obmedzovaní a závislosti. Je sprostredkovateľom lásky od Boha, ktorá nás uzdravuje, lieči. Lieči ľudské srdcia, zbavuje bolesti, vedie k poznaniu. Jeho energia spája mužský a ženský aspekt a odstraňuje protiklady.

Prejsť na začiatok